Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Paslaugos

Paslaugos

Paslaugos

Mes – universali reklamos agentūra. Mūsų teikiamas paslaugas sudaro: kūrybinės, media planavimo, skaitmeninės rinkodaros, konsultacijų paslaugos. Kadangi turime didelę patirtį rinkoje ir daug partnerių, jeigu kažkurių sudėtinių dalių nedarome patys, parekomenduojame profesionalus, kurie konkrečias paslaugas atlieka užtikrintai, o mes savo ruožtu pakoordinuojame ir įvertiname suteiktų paslaugų kokybę. Mėgstame projektus atlikti nuo pradžios iki pabaigos, tad vertiname abipusį pasitikėjimą ir santykį su klientu.

Norite padidinti pardavimus, įvestį į rinką naują prekinį ženklą, sukurti internetinę svetainę ar tiesiog būti TOP pozicijose Google paieškoje? O galbūt nesate tikri, kaip dabartiniai Jūsų partneriai atlieka įsipareigojimus? Atliekame ne tik visas reikiamas kūrybinės, media planavimo, konsultacijų, prekinio ženklo įvedimo į rinką ar strateginės komunikacijos paslaugas, bet ir atliekame auditą kitų atliktų paslaugų: pavyzdžiui SEO ar internetinės svetainės sukūrimo ar tiesiog internetinės komunikacijos auditą.

Nedvejokite, susisiekite su mumis ir pajauskite atsakingą požiūrį į darbą bei profesionalumą nuo pat pirmųjų bendravimo ir darbo su mumis minučių.