Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Įvaizdžio kūrimas

Paslaugos

ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS

Įvaizdis, turbūt brangiausia įmonės investicija, kurią labai sunku išmatuoti. Tačiau stiprus įmonės ar prekinio ženklo įvaizdis – tai kelias į ilgalaikę sėkmę, didelius pardavimus, komandos pasitenkinimą darbu ir t.t. Įvaizdžio kūrimas – tai ilgalaikis veiksnys, kuris trunka visą įmonės gyvavimo periodą. Tačiau, norint itin sėkmingai kurti įvaizdį, svarbu tikslingi marketingo komunikacijos planai, vizualinė komunikacija su klientais, partneriais, vidinė komunikacija ir pan.

Įvaizdis gali būti skaidomas į korporatyvinį ir prekės ženklo įvaizdį.

  • Korporatyvinis įvaizdis – tai įmonės įvaizdis ir visa, kas susiję su įmonės mikro ir makro aplinka, pradedant darbuotojais ir baigiant išorine komunikacija, klientų pasitenkinimu;
  • Prekės ženklo įvaizdis – tai konkretaus prekinio ženklo komunikacijos pasekmė rinkoje.

Norint sukurti sėkmingą korporatyvinį ar prekės ženklo įvaizdį – neužtenka keleto veiksmų ar keleto mėnesių. Įvaizdžio kūrimui pasitelkiamos ilgalaikės įvaizdžio kūrimo strategijos, išanalizuojama esama rinkos padėtis, norima situacija ir tikslai, ir tada siūlomi sprendimai įvaizdžio kūrimui arba tobulinimui. Dažnai tai būna keleto metų veiksmų planas su detalizuotais taktiniais veiksmais, leidžiančiais kurti įvaizdį ir pasiekti reikiamų rezultatų.

Turime didelę patirti prekinių ženklų ir korporatyvinės komunikacijos įvaizdžio kūrime. Ruošiame įvaizdžio kūrimo strategijas, padedame jas įgyvendinti. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums labiausiai tinkamus įvaizdžio kūrimo sprendimus.