Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Komunikacijos strategija

Paslaugos

KOMUNIKACIJOS STRATEGIJA

Komunikacijos strategija leidžia identifikuoti priemones ir kanalus, kurie yra efektyviausi pristatant prekinį ženklą, prekę ar paslaugą rinkoje. Komunikacijos strategija apima tikslų sudarymą ir jų vykdymą, visas galimas media priemones tiems tikslams įgyvendinti bei apibrėžia aiškius terminus. Paprastai komunikacijos strategija yra marketingo strategijos dalis, leidžianti identifikuoti, ką, kur, kaip ir kodėl komunikuosime ir pristatysime rinkai.

Dažnai mažesnės ir vidutinės įmonės daro klaidas, bandydamos komunikuoti atsitiktinai ir padrikai. To rezultatas – tiesiog gerokai mažesnė investicijų grąža iš komunikacijos, kuriai suinvestuojami pinigai ir laikas. Todėl, bet kokiu atveju, rekomenduojama turėti aiškią komunikacijos strategiją, nes tik taip galima turėti aiškius tikslus, strategiją, taktiką, bei žinoti, kaip užtikrinamas įgyvendinimas ir kur, jeigu kažkas nevyksta taip, kaip turėtų, yra/buvo padarytos klaidos, ką reikia koreguoti, kad užtikrinti sklandų vykdymą ir rezultatus, kurių tikimasi.

Turime didelę patirtį komunikacijos strategijų rengime tiek verslas-verslui, tiek verslas-vartotojui rinkoms. Esame dirbę “Inhouse” ir konsultacijų principu. Marketingo patirtis darbe su Lietuvos ir užsienio klientais – daugiau nei 15 metų rengiant ir įgyvendinant įvairias komunikacijos strategijas. Žinome, kaip padaryti taip, kad rezultatai viršytų lūkesčius.

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums sprendimus, kurie padės Jums pasiekti Jūsų keliamus tikslus, mūsų kuriamų ir įgyvendinamų komunikacijos strategijų pagalba.