Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Marketingo strategija

Paslaugos

MARKETINGO STRATEGIJA

Marketingo strategija – tai atsakingas darbas, kurio metu sudėliojami ir išgryninami įmonės arba konkrečių produktų/paslaugų linijos buvimas rinkoje. Marketingo strategija apima šias pagrindines sudedamąsias dalis:

  • Produktas;
  • Kainodara;
  • Rinkodaros komunikacija;
  • Vieta (išstatymas);
  • Distribucijos ir pardavimo kanalai;
  • Žmonės (komandos dirbančios su produktu);
  • Konkurencinė aplinka bei galimybės.

Detaliai atlikus šias analizes ir siūlymus, sukuriama marketingo strategija, kurios pagrindu dirbama su konkrečiu prekės ženklo populiarinimu rinkoje.

Marketingo strategija kuriama keletą mėnesių, daromi įvairūs susitikimai su įmonės atstovais, renkami trečiųjų šalių duomenys. Prieš kuriant marketingo strategiją nusistatomi aiškūs tikslai, kurių pagrindu rengiama marketingo strategija.

Labai svarbūs visi aukščiau išvardinti marketingo elementai, nes kažkuriam iš elementų skiriant per mažą dėmesį arba atlikus neteisingas įžvalgas – labai sunku vėliau teisingai produktą komunikuoti rinkoje ir vykdyti užsibrėžtus tikslus. Tuo labiau žinant, kad rinka yra dinamiška ir viskas keičiasi labai greitai, kuriama marketingo strategija turi turėti ir keletą alternatyvių įžvalgų/krypčių/paskaičiavimų. Kitaip tariant, būtinas ne tik planas A, bet, esant galimybei, ir planas B, bei planas C. Tik tada galima tikėtis aukštų rezultatų. Marketingo strategija paprastai kuriama ne mažesniam kaip metų periodui, tačiau rekomenduotina numatyti gaires bent tris metus į priekį, kas ketvirtį (pusmetį, metus) priklausomai nuo konkurencinės rinkos situacijos, ją atnaujinant ir, atsiradus naujiems elementams, papildant, pakoreguojant.

Turime didesnę nei 10 metų patirtį kuriant ir įgyvendinant marketingo strategijas tiek verslas-verslui, tiek privačiam (verslas-vartotojui) segmentui skirtų produktų kūrime, vystyme, tolimesnėje eigoje ir priežiūroje. Darbo patirtis tiek su pasauliniais, tiek su Lietuviškais prekiniais ženklais.

Jeigu ieškote nestandartinių, įdomių, kūrybiškų ir “out of the box” sprendimų – nedvejokite – susisiekite su mumis. Esame tikri, kad pasiūlysime Jums tinkamą marketingo strategiją ir padėsime užtikrinti tolimesnius jos įgyvendinimo etapus.