Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Pardavimų skatinimas

Paslaugos

PARDAVIMŲ SKATINIMAS

Dažnai pardavimų skatinimas asocijuojasi su reklama. Tačiau tai yra tiesa tik dalinai. Be reklamos, žinoma, pardavimus skatinti būtų sudėtinga, tačiau yra ir daugiau svarbių kriterijų, nulemiančių kokybišką ir efektyvų pardavimų skatinimą.

Pirmiausia, paminėsime tai, ką dažnai pamiršta įmonių vadovai – sėkmingas pardavimų skatinimas prasideda nuo motyvuotų žmonių. Taip, nuo žmonių, nuo komandos. Jeigu komanda yra nemotyvuota, net ir padarius itin sėkmingai kitus veiksnius, pardavimai gali ir nejudėti taip teigiamai, kaip tikimasi. Paklausite – o kaip galima parengti kitus veiksnius jei žmonės nemotyvuoti? Ne paslaptis – pardavimų skatinimo programą gali parengti ir samdyti konsultantai (tokie kaip mes), tačiau jeigu pas Jus įmonėje nebus motyvuotų darbuotojų toliau vystančių ir prižiūrinčių projektą, bet koks projektas bus pasmerktas.

Tad taisyklė nr. 1 – motyvuoti darbuotojai, norintys ir galintys padaryti daugiau tiek pardavimuose, tiek klientų aptarnavime.

Taisyklė nr. 2 – kaina arba vertė, kurią suteikiate klientui už konkrečią kainą. Jeigu norite, kad pardavimų skatinimas būtų itin efektyvus, paruoškite pardavimų strategiją taip – kad klientai jaustųsi gaudami daug už tai, ką jie perka pas Jus.

Taisyklė nr. 3 – reklama (arba komunikacijos planas). Be jos net ir specialūs kainų pasiūlymai, neturės efekto, nes vartotojai tiesiog nežinos, kad verta pasinaudoti Jūsų siūlomomis išskirtinėmis sąlygomis.

Taisyklė nr. 4. – nestandartiniai, “iš koto verčiantys” pasiūlymai ir sprendimai. Nebūkite banalūs ir nedarykite taip, kaip visi. Tik taip išsiskirsite iš minios konkurentų ir tik taip būsite žingsniu ar net keletu žingsnių priekyje.

Neabejotinai pardavimų skatinimą sudaro ir daugiau svarbių sudedamųjų dalių, kuriuos paruošus ir įgyvendinus galima tikėtis tinkamų rezultatų ir įvykdytų tikslų. Tam esame mes. Jeigu norite paskatinti pardavimus, bet nežinote kaip, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime įvairiausių sprendimų, labiausiai atitinkančių Jūsų esamą situaciją.

Turime didelę patirtį pardavimų skatinimo strategijų ruošime, kūrybiniuose sprendimuose, komunikacijos planavime, reklamos priežiūroje, nestandartiniuose pardavimų skatinimo sprendimuose. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime tai, kas padės Jums skatinti ir auginti Jūsų įmonės pardavimus.