Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Reklama internete

Paslaugos

REKLAMA INTERNETE

Yra begalės būdų pristatyti įmones ir pritraukti naujų klientų internete. Vieni populiariausių – tai reklama Google paieškos tinkle, Google partnerių tinklas (GDN), Youtube, Facebook, Instagram. Žinoma, yra ir daug Lietuviškų tinklalapių tokių kaip delfi, lrytas.lt, autoplius ir pan. O kur dar įvairūs kiti sprendimai: naujienlaiškių siuntimas, video reklama, forumai, blogai, nuorodos. Kai visa tai apjungiame į visumą – gauname didžiules reklamos galimybes. Tačiau ar tikrai žinome, kaip išnaudoti maksimaliai reklamos internete galimybes ir pasiekti reikiamos naudos?

Reklama internete – tai sudėtingas skaitmeninės rinkodaros planavimas, kuris, laikantis tam tikrų taisyklių ir normų, gali padidinti įmonės žinomumą, sukurti įvaizdį ar tiesiog išauginti pardavimus.

Reklamai internete ,kaip ir bet kuriai kitai reklamos rūšiai, galioja tam tikros standartinės taisyklės, be kurių ši reklama neduoda didelės naudos. Pirma taisyklė – aiškūs tikslai, kurie keliami komunikacijai. Reklamą internete bus sunku išmatuoti ir suprasti jos veikimą, jei nebus tikslų arba jie bus paviršutiniai. Antra – tikslinė auditorija. Norint pasiekti maksimalią naudą reklamos internete pagalba, būtina žinoti savo tikslinę auditoriją. Trečia – numatomas reklamos sklaidos biudžetas. Ketvirta – laikotarpis, per kurį norima pasiekti tikslus. Ir t.t. Žinant šiuos kertinius tikslus, galima pradėti dėlioti komunikacijos internete strategiją.

Vėlgi, labai svarbu žinoti, kad vartotojai internete elgiasi kitaip nei vartotojai kituose media kanaluose. Svarbios reklamos internete taisyklės: aiški, paprasta, įtraukianti.

Reklama internete pagrinde skaidoma į:

  • Paieškos sistemų reklama: reklama Google, reklama Yandex, reklama Yahoo ir t.t. Ši reklama dar skaidoma į “Adwords” ir SEO.
  • Reklama socialiniuose tinkluose: reklama Facebook, reklama Linkedin, Instagram reklama ir t.t.;
  • Video reklama: Youtube reklama, reklama naujienų portalų tinklalapiuose ir pan.;
  • Naujienlaiškių siuntimas;
  • Reklama segmentiniuose tinklalapiuose: pvz. naujienų tinklalapiuose, automobilių tinklalapiuose ir pan. Tokią reklamą galima pasiekti pasitelkus Google GDN reklamos priemones arba pasitelkiant kitus, alternatyvius reklamos būdus (priklausomai nuo tikslinių auditorijų, galimybių ir pan.).

Kiekvienu atveju pirmiausia identifikuojame kliento lūkesčius ir tik tada siūlome sprendimus tinkančius komunikacijai. Reklamos internete sprendimų yra labai daug: pradedant paprasčiausia reklama Google, baigiant Video ar naujienlaiškių siuntimo, žaidimų organizavimo ir klientų įtraukimo į reklamą sprendimais.

Esame tikri, kad mūsų patirtis reklamos internete planavime bei įgyvendinime leis Jums pasiekti aukščiausių rezultatų. Susisiekite su mumis jau dabar ir mes padėsime Jums pasiekti maksimalių tikslų.