Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Google reklama

Paslaugos

GOOGLE REKLAMA

Google reklama – tai reklama Google paieškos tinkle, Google partnerių tinkle, Youtube reklama, Google My Business (G plius) kūrimas ir kiti Google reklamos sprendimai. Google reklama paieškos tinkle skaidoma į du būdus: Google Adwords ir SEO.

  • Google Adwords – tai išperkamos 4 pozicijos viršuje, bei iki 3 pozicijų apačioje. Google Adwords reklama paprastai apmokestinama už paspaudimus. Google Adwords reklamos paspaudimo kainą lemia du kriterijai: raktinio žodžio reklamos kokybės balas ir aukciono būdu mokama kaina už paspaudimą. Žinoma, galutinę kainą, kurią sumoka klientas už reklamą sudaro ir marža arba mokestis, kurį pasiima agentūra už reklamos priežiūrą. Labai svarbu, kaip agentūra dirba su Jūsų reklamos paskyromis. Jeigu Jūsų kokybės balai pagal raktinius žodžius, su kuriais dirbama, yra aukšti – Jūs net ir mokėdami didesnę maržą galutiniame rezultate sumokate mažiau, nei tuo atveju, jeigu Jūsų kokybės balai yra žemesni. Kokybės balas gali svyruoti nuo 1 iki 10.
  • SEO – tai rezultatai Google paieškoje, kuriuos Google paieškos variklis pateikia pagal tai, kaip Jūsų svetainė atitinka raktinės užklausos reikalavimus bei yra optimizuota organinei paieškai. SEO pozicijų kiekis yra nekintantis – 10. Norint pasiekti aukštų rezultatų, svarbu būti bent pirmajame Google rezultatų puslapyje. Idealiu atveju, žinoma, būtina būti TOP5, TOP3 ar net TOP1. Kuo aukštesnę poziciją norima pasiekti, tuo daugiau pastangų ir investicijų reikia investuoti į reklamą.
  • Reklama Google partnerių tinkle (GDN) – tai vaizdinė (dažniausiai) reklama per įvairius tinklalapius Lietuvoje ir užsienyje. Partnerių sąrašas yra itin didžiulis, tad, jo dėka, galima pasiekti milžinišką auditoriją ir žinant, kad mokama už paspaudimus, o ne parodymus – reklama yra neabejotinai efektyvi.
  • Youtube reklama – tai video, tekstinė, vaizdinė reklama. Video reklama apmokestinama už parodymus, tekstinė ir vaizdinė už paspaudimus. Video reklama yra itin efektyvus reklamos būdas, kurio dėka galima pasiekti reikiamą tikslinę auditoriją.
  • Google My Business būtina turėti vien tam, kad internetinės svetainės sąsajos su ja yra vertinamos paties Google bei šone, dešinėje pusėje Google organinėje paieškoje galima matyti detalesnę informaciją apie įmonę, jos darbo laiką, rekomendacijas, atsiliepimus ir kitus svarbius kriterijus Jūsų potencialiems klientams.

Kiekvienu atveju parenkame tinkamiausias reklamos priemones Jūsų verslui. Tad nedvejokite, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime tinkamiausius Google reklamos sprendimus, kurie leis Jums padidinti Jūsų įmonės žinomumą, sulaukti naujų užsakymų bei kurs Jūsų įmonės įvaizdį.