Marketingo sprendimai verslui | theSpace

GDN, Youtube reklama, Gmail reklama

Paslaugos

GDN, YOUTUBE REKLAMA, GMAIL REKLAMA

GDN, Youtube, Gmail kanalai – tai reklamos galimybės, leidžiančios formuoti įvaizdį, didinti žinomumą, skatinti pardavimus. Kiekvienu atveju reklamos kanalai parenkami pagal konkrečias komunikacijos strategijos numatytas gaires ir tikslus. Dažnai šie kanalai tinkami verslas – verslui komunikacijos tikslams įgyvendinti arba tais atvejais, kai turimas mažesnis biudžetas. Internetinė reklama yra idealus miksas su TV reklama tada, kai bandoma pasiekti masinius vartotojus.

GDN – Google Display Network. Tai reklamos būdas, leidžiantis pasiekti milijonus interneto lankytojų visame pasaulyje ir Lietuvoje. GND pagrindu Google turi pasirašę partnerystes su dauguma tinklalapių visame pasaulyje ir todėl galima reklamos transliacija pagal įvairius kriterijus. Galimi reklamos transliavimo principai leidžia mokėti už paspaudimus arba už parodymus. Reklama už paspaudimus (CPC principu) leidžia pasiekti dideles tikslinių lankytojų auditorijas bei mokėti tik už tuos lankytojus, kurie paspaudžia ant reklamos ir patenka į kliento svetainę. GDN reklamos būdas vizualinių sprendimų dėka leidžia formuoti įvaizdį, didinti žinomumą arba tiesiog skatinti pardavimus.

Youtube reklama – palaiko keletą skirtingų reklamos formatų. Tai video reklama, vaizdinė (reklamos skydelių) reklama ir tekstinė reklama. Youtube video reklama apmokestinama už video peržiūras, tad yra itin tikslinė. Youtube video reklamą galima segmentuoti pagal konkrečius raktinius žodžius, įvairius auditorijos pjūvius ir rodyti labai tikslinėms auditorijų grupėms. Youtube vaizdinė (reklamos skydelių) reklama priskiriama GDN reklamos rūšiai. Kitaip tariant, per GDN rodomą reklamą galima patekti ir į Youtube reklamos tinklą.

Gmail reklama, taipogi, turi keletą skirtingų galimybių. Pirmiausia, tai reklama elektroniniuose laiškuose (specialiuose pasiūlymuose). Be to, Gmail pagalba galima rodyti ir vaizdinę reklamą iš GDN tinklo ar tiesiog tekstinę reklamą priklausomai pagal poreikius.

Kiekvienas klientas yra unikalus, tad ir spendimai dažnai parenkami ne standartiniai, o labiausiai atitinkantys kliento situaciją. Kiekvienu atveju parenkame geriausius ir labiausiai tinkamus sprendimus klientams. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime reklamos sprendimus, leisiančius Jums padidinti pardavimus ar įmonės žinomumą.