Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Google adwords reklama

Paslaugos

GOOGLE ADWORDS REKLAMA

Google Adwords reklama – tai viena efektyviausių internetinės reklamos formų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Pirmiausia, verta paminėti, jog ši reklama (kaip ir reklama kitose paieškos sistemose) išsiskiria tuo, kad vartotojai ją mato tada, kai ieško konkrečios prekės, paslaugos ar įmonės. Kitaip tariant, pasiekiami tie vartotojai, kurie tuo metu turi poreikį pirkti. Todėl šios reklamos efektyvumo ir konversijos rodikliai dažniausiai būna didžiausi lyginant su visomis kitomis reklamos priemonėmis ir būdais.

Antra – Google Adwords reklamos naudą ir grąžą nesunku išmatuoti ir tam galima pasitelkti ne tik lankytojų srauto atėjimą, bet ir matuoti konkrečius tikslus ar net pardavimus. Svarbu žinoti pagrindinius kriterijus, kuriais remiantis rodoma Google Adwords reklama. Iš esmės yra du kriterijai:

  • Google Adwords reklamos kiekvieno raktinio žodžio kokybės balas. Verta paminėti, kad Google Adwords reklamos kokybės balai gali būti nuo 1 iki 10;
  • Aukciono būdu mokama suma už Google Adwords reklamos konkretaus raktinio žodžio buvimą rezultatų sąraše.

Kuo aukštesnis kokybės balas, tuo, tikėtina, Jūs sumokate mažiau už reklamą, nes galutinė suma, kurią sumokate už reklamą susideda iš: kokybės balo bei aukciono būdu sumokėtos sumos sandaugos. Kitaip tariant, jeigu Jūsų konkurentas, kuris naudos tą patį raktinį žodį ir jo kokybės balas bus 6, o Jūsų 9, jis mokės už paspaudimą daugiau nei Jūs, jei norės būti identiškoje Google paieškos rezultatų pozicijoje.

Kokybės balą lemia nemažai kriterijų: tai tekstas nukreipiamajame puslapyje, teisingas reklaminio skelbimo aprašymas, reklaminio skelbimo antraštė, tinklalapio plėtiniai, nuorodų plėtiniai ir kita. Google Adwords reklama gali būti rodoma:

  • Iki 4 pozicijų viršuje;
  • Iki 3 pozicijų apačioje.

Per vidurį 10 pozicijų yra skiriama organinei paieškai (kitaip tariant SEO). Teikiame šias Google Adowords reklamos paslaugas:

  • Google Adwords reklamos kampanijų strateginiai ir taktiniai veiksmai;
  • Google Adwords kampanijų reklamos priežiūra;
  • Google Adwords reklamos kampanijų auditas;
  • Google Adwords reklamos kampanijų konsultacijos.

Turime didelę patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje ir darbe su Google reklama ir jos galimybėmis. Susisiekite su mumis ir, esame tikri, jog pasiūlysime Jums sprendimus, kurie leis padidinti Jūsų įmonės pardavimus, žinomumą, įvaizdį.