Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Reklama socialiniuose tinkluose

Paslaugos

REKLAMA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Reklama socialiniuose tinkluose – tai reklama facebook.com, linkedin.com, Instagram.com, Googleplius.com pinterest.com ir kituose panašaus pobūdžio tinklalapiuose.

Reklama socialiniuose tinkluose pirmiausia išsiskiria tuo, kad kiekviename socialiniame tinkle galima sukurti atskirą konkrečios įmonės, produkto ar paslaugos puslapį ir dirbti su juo, didinant žinomumą, renkant tikslines auditorijas ir pan.

Lietuvoje galima išskirti du pagrindinius socialinius tinklus: Facebook ir Linkedin. Ir keletą mažesnių: Instagram, Twitter ir GooglePlius.

Facebook – tai didžiausias socialinis tinklas, pasaulyje turintis itin dideles pasiekiamumo ir reklamos galimybes. Lietuvoje yra daugiau nei 1 milijonas Facebook vartotojų, kuriuos galima segmentuoti pagal amžių, lytį, pomėgius ar net gimimo datą.

Facebook galimybės leidžia sukurti specialų puslapį Facebook puslapio fanams rinkti. Taipogi, Facebook turi daug įvairių žaidimų integracijų, kurių pagalba galima pasiekti tam tikrą auditoriją. Facebook dėka galima ženkliai išauginti pardavimus (ypač jei produktai, kuriuos parduodate, yra nukreipti į moterišką giminę).

Teikiame šias Facebook paslaugas:

  • Puslapių sukūrimas ir priežiūra;
  • Žaidimų, akcijų/atrakcijų organizavimas;
  • Fanų rinkimas;
  • Standartinė (Facebook ads, Post boost) reklama;
  • Nestandartiniai sprendimai (žaidimų, quiz integracijos).

Kiekvienu atveju parenkame tikslingiausius pasiūlymus, paruošiame komunikacijos Facebook planą. Verta paminėti, kad Facebook labiau veiksmingas darbe su fiziniais asmenimis. Norint pasiekti įmones kur kas naudingiau išnaudoti Linkedin privalumus ir teikiamas galimybes. Kaip ir Facebook, Linkedin‘e galima sukurti konkretų puslapį, jį susieti su Jūsų turimu internetiniu puslapiu, rašyti straipsnius, talpinti informaciją. Linkedin reklamos pagrindinis privalumas tas, kad jame lankosi dirbantys asmenys, čia galima reklamą rodyti net pagal konkrečių įmonių pavadinimus ar pagal įvairias užimamas pareigas. Linkedin, kaip ir Facebook, reklamą galima rodyti tiek lokaliai (Lietuvoje), tiek globaliai. Linkedin atveju efektyviau reklamą rodyti tada, kai ji skirta Globaliu mastu ir yra verslas- verslui segmento.

Teikiame šias Linkedin reklamos paslaugas:

  • Puslapių sukūrimas ir priežiūra;
  • Tekstų ir informacijos inicijavimas, talpinimas;
  • Fanų rinkimas;
  • Standartinė Linkedin reklama.

Kalbant apie kitas socialinių tinklų reklamos galimybes, būtina paminėti Instagram, kurio dėka galima pasiekti vartotojus visame pasaulyje būtent vaizdinės ir integruotos reklamos pagalba. Čia rekomenduojama turėti kuo daugiau “sekėjų” ir kartais reklamą rodyti per kitus profilius, kurie turi daugiau sekėjų, nei Jūsų profilis. Vėlgi, Instagram reklama – tai labiau prabangos, mados, rūbų, kosmetikos prekių, kelionių reklama. Kitaip tariant, labiau prabangos prekės nukreiptos į pasiturinčius vartotojus, kuriuos galima pasiekti per išskirtinį vaizdo pateikimą.

Rekomenduojame susikurti ir GooglePlius profilį, net jeigu ir jis nesurenka daug sekėjų, vien integracija su jūsų svetaine Jums pridės papildomų karmos taškų Google paieškos reitingavimo atveju (tuo atveju, jeigu Jums svarbu SEO, t.y. būti kuo aukščiau paieškos sistemoje).

Nežinote, kurie sprendimai jums labiausiai tinkami? Ieškote, kas gali pakonsultuoti ar atlikti pilną komunikacijos sklaidą ir priežiūrą? Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime sprendimus, kurie padidins Jūsų pardavimus, žinomumą ir įvaizdį. Esame tikri – liksite patenkinti mūsų sprendimais.