Marketingo sprendimai verslui | theSpace

Remarketingas, Retargetingas

Paslaugos

REMARKETINGAS, RETARGETINGAS

Remarketingas arba dar kitaip – retargetingas, tai “labai stiprus ginklas” internetinėje komunikacijoje. Remarketingas, retargetingas leidžia susigrąžinti į internetinę svetainę lankytojus, kurie pas Jus jau buvo, tačiau nėra apsisprendę, kieno paslaugas ar prekes norėtų įsigyti.

Kaip žinia, internetas išskirtinis tuo, kad jame žmonės dažnai nepriima sprendimo pirkti čia ir dabar, jie paprastai lygina kainas, produktus, pasiūlymus. Ir tą padaryti yra nesudėtinga, nes vienoje vietoje galima rasti daug skirtingų tiekėjų, produktų, paslaugų, gamintojų. Dažnai potencialus lankytojas atėjęs pas Jus į svetainę nėra apsisprendęs, ar tikrai jis pirks iš Jūsų. Paprastai jis dar lyginasi su kitais tiekėjais ir tik tada priima sprendimą pirkti. Ir čia Jums labai gali padėti Remarketingas (Retargetingas).

Kaip veikia Remarketingas (Retargetingas)? Remarketingas (Retargetingas) veikia tokiu principu: tada, kai vartotojas apsilanko pas Jūs svetainėje, sistema įsimena Jūsų interneto naršyklės duomenis ir kai Jūs po kažkurio laiko nueinate į kitus tinklalapius: skaityti naujienų ar bendrauti su draugais, jau galima rodyti Remarketingo (Retargetingo) reklamą, kurios tikslas yra priminti tiksliniams potencialiems klientams, kurie domėjosi Jūsų svetainėje esančia informacija, apie Jus dar kartą. Taip potencialus vartotojas dažniau matydamas Jūsų reklamą nei Jūsų konkurentų, didesnė tikimybė pasirinks Jus. O kur dar galimybė parodyti jam specialius pasiūlymus, kurių paprastai nerodote? Dar labiau paskatintumete pasirinkti Jus. Taip dirba Remarketingas (Retargetingas). Toks Remarketingo (Retargetingo) veikimo principas leidžia iki kelių kartų padidinti susidomėjimą ir pardavimus naujiems klientams. Jeigu nebandėte Remarketingo (Retargetingo), pats laikas tą padaryt. Esame tikri, kad liksite patenkinti šio produkto efektyvumu ir nauda. Kadangi Remarketingas (Retargetingas) veikia per GDN tinklą, jo pasiekiamumas yra milžiniškas, o tai reiškia, kad Jūs tikrai pasieksite tuos interesantus, kurie jau lankėsi pas Jus svetainėje. Duomenis apie interesantus galima kaupti pagal laikotarpį, pagal puslapius, į kuriuos ateina interesantai ir pan. Taip galima skirtingais laikotarpiais, skirtingiems klientams rodyti skirtingų produktų ar paslaugų reklamą. Remarketingas (Retargetingas) apmokestinamas už paspaudimus ant reklaminio skydelio, tad mokėsite tik tuo atveju už reklamą, jeigu interesantas, kuris prieš tai buvo pas Jus svetainėje, dar kartą pamatęs Jūsų reklamą paspaus ant jos ir ateis į Jūsų tinklalapį.

Remarketingas (Retargetingas) yra didelė pagalba bendrame komunikacijos plane. Esame šios srities profesionalai ir galime padėti Jums gauti naujų klientų įvairiais reklamos būdais priklausomai pagal keliamus tikslus ir turimus biudžetus bei galimybes.