Marketingo sprendimai verslui | theSpace

SEO auditas, SEO konsultacijos

Paslaugos

SEO AUDITAS, SEO KONSULTACIJOS

SEO paslaugos, labai svarbus produktas rinkoje. Kuo toliau, tuo labiau atsiranda nemažai paslaugų tiekėjų ir poreikis auga. Tačiau, kuo daugiau tiekėjų, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras tokių, kurie paslaugas teiks paviršutiniškai. Tam, kad apsisaugoti nuo apgavysčių rinkoje, rekomenduojame kartą per pusmetį užsisakyti SEO auditą arba SEO konsultacijas, kurių metų būtų patikrinta ir detalizuota esama ir vykdoma SEO strategija, bei pasiūlytos išvados, ką daryti toliau.

Dažnai agentūros ar pavieniai asmenys teigiantys, jog dirba su SEO, daro jį labai paviršutiniškai. Kaip tai patikrinti? Yra keletas nemokamų įrankių, tokių kaip smallseotools.com, kur galima dalinai įsivertinti, kaip atliekamos paslaugos. Bet turbūt pirkdami ir mokėdami pinigus už SEO, tikitės ne dalinio įsivertinimo, o rimtos analizės su konkrečiais siūlymais. Todėl jums reikalingas SEO auditas. Pagaliau, SEO audito metu gali paaiškėti, kad agentūra Jums pasiūlė ir dirba su tokiais raktiniais žodžiais, pagal kuriuos apskritai nevyksta paieškų arba jų yra minimalus kiekis ir, galbūt, verta tokius raktinius žodžius pakeisti kitais. Arba, galbūt, agentūra atlieka išorinį SEO, nors nėra visiškai sutvarkytas vidinis SEO arba turinio SEO.

Taip pat teikiame ir SEO konsultacijas. Tais atvejais, kai klientai nori paslaugas atlikti pas save (inhouse metodu) ir neturi visų reikiamų žinių – SEO konsultacijos labai palengvina darbą. SEO konsultacijos itin svarbu ir tada, kai norima atsirinkti tinkamą SEO partnerį, įsivertinti SEO kainodaros klausimus ir pan.

Jei ir tai neįtikino, kad verta pasirinkti mus ir pasitikrinti, kaip dirba Jūsų SEO PARTNERIS – rinkdamiesi SEO agentūrą/partnerį, pasitikrinkite jų pačių internetinę svetainę. Įveskite į Google.lt paieškos sistemą: SEO paslaugos, SEO optimizavimas ir pasižiūrėkite, ar partneris, su kuriuo dirbate, yra bent antrajame Google.lt puslapyje (žinoma kalbame ne apie Google Adwords reklaminius skelbimus), nes jeigu pagal tokius raktinius žodžius agentūros, su kuria dirbate, nėra, galite būti tikri, kad dirbate su “batsiuviais be batų”… Išimtis galioja nebent tais atvejais, jeigu agentūra pradėjusi savo veiklą prieš mažiau nei pusę metų. Nepabijokite pasitikrinti, su kokiais klientais dirba/dirbo, ir paskambinti jiems, paklausti rekomendacijų. Dažnai paaiškėja, kad rezultatai su ankstesniais partneriais nuvylė arba jų net nebuvo :)

Visais šiais atvejais SEO auditas, SEO konsultacijos labai palengvina Jūsų darbą. Atlikę SEO auditą ar pasikonsultavę SEO klausimais, kurie Jums aktualūs, būsite tikri, kuria linkme dirbate ir kokių rezultatų galite tikėtis.

Turime didelę patirtį SEO paslaugų atlikime, tad esame tikri, kad mūsų teikiamos SEO, ar SEO audito paslaugos padės Jums pasiekti efektyvesnių rezultatų paieškos sistemų optimizavime.