Marketingo sprendimai verslui | theSpace

SEO paslaugos, SEO optimizavimas

Paslaugos

SEO PASLAUGOS, SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO paslaugos (SEO optimizavimas) – tai galimybė būti pirmuose paieškos sistemų puslapiuose pagal Jūsų veiklą atspindinčius raktinius žodžius. Kaip žinia, SEO Paslaugos (SEO optimizavimas) skaidomas į kelis etapus:

 • Vidinis SEO (techninė SEO dalis);
 • Išorinis SEO (nuorodos ir sąsajos iš kitų tinklalapių);
 • Turinio SEO.

Vidinis SEO – tai tarsi visas pamatas geram, kokybiškam raktinių žodžių iškėlimui organinėje paieškoje. Vidinis SEO susideda iš daugybės elementų, čia keletas jų:

 • Interneto svetainės sandara pagal tikslinius raktinius žodžius. Vidinio SEO paslaugų atvejų labai svarbu, kad būtų parinkti tinkami raktiniai žodžiai. Jie privalo turėti atskirus nukreipiamuosius puslapius (landing page).
 • Kiekvienas nukreipiamasis puslapis turi turėti tvarkingas antraštes (title), meta aprašymus (metadescriptions), neturėti (arba turėti) meta raktinius žodžius (priklausomai ar svetainė optimizuojama Google paieškos sistemai ar ne tik Google), nenaudoti (arba naudoti minimaliai) Inline CSS ir daug kitų svarbių sudedamųjų dalių;
 • Svetainė turi turėti tam tikrus PageAutority ir Domain autority rodiklius;
 • Negali būti turinio dublikatų;
 • Norint, kad vidinis SEO būtų laikomas padarytu kokybiškai, svarbu atlikti ir Gzip;
 • Nereikia pamiršti ir to, jog svetainė turi būti adaptuota tiek kompiuteriams, tiek išmaniesiems įrenginiams;
 • Kitas svarbus faktorius – svetainės krovimo greitis. Jeigu norite, kad Google Jūsų svetainę mėgtų, atsisakykite nereikalingų įskiepių ir papildomų funkcionalumų. Geriau svetainę padarykite “sprinteriu” su kiek įmanoma mažesniu krovimo greičiu: įsigykite dedikuotą serverį svetainės laikymui, minimizuokite arba atsisakykite Inline CSS ir t.t.);
 • Google Analytics, Google plius, Webmastertool, socialinių tinklų įskiepiai, reitingavimo galimybės.

Taigi, SEO paslaugos (SEO optimizavimas) – nėra tokia paprasta paslauga, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto.

Atliekant vidinį SEO, labai svarbu teisingai atlikti ir turinio SEO.

Turinio SEO pagrinde priskiriamas prie vidinio SEO, tačiau tai gan svarbus ir išorinio SEO veiksnys. Jeigu kalbant apie Vidinį turinio SEO, labai svarbu žinoti, pagal kurį (kuriuos) raktinius žodžius norite būti Google paieškoje ir visą turinį, kurį talpinate į nukreipiamuosius puslapius optimizuoti tam konkrečiam ar konkretiems raktiniams žodžiams. Tam kad optimizuoti teisingai, naudojamos specialios programos, palengvinančios šį darbą. Labai svarbu, kad turinys būtų nekopijuotas iš kitos svetainės, nes tokio turinio paieškos sistemos nemėgsta ir dažnai tinklalapis praranda reitingus. Turinio SEO svarbus ir išorinio SEO veiksnys. Teisingas ir atitinkantis stilių turinys lengviau ir greičiau optimizuojamas Google paieškos sistemos, kas palengvina greitesnę galimybę pakilti į pirmuosius Google puslapius nuorodų dėka.

Na, gi ir kaip SEO paslaugos (SEO optimizavimas) be išorinio SEO. Jeigu vidinis SEO – visko pamatas, tai išorinis – kelias (keliai) kaip atvažiuoti Jūsų potencialiems klientams per paieškos sistemas pas Jus. Išorinis SEO didžiąja dalimi paremtas nuorodų ir turinio SEO principu. Labai svarbu gauti reikiamas kokybiškas nuorodas iš kitų tinklalapių. Nuorodos gali būti tiek universaliosios, tiek pagal konkretų, specializuotą turinį (tokiu atveju rašomi straipsniai, talpinami į kitus tinklalapius ir nuorodų pagalba susiejamas panašus turinys). Labai vertinamos nurodos iš .Gov, .Com svetainių. Tačiau vėlgi, būtina tikrinti koks nurodų page Autority, Citation, Trust flow ir t.t. Idealu pasigilinti, kodėl rodikliai būtent tokie (nes kartais svetainė gali turėti aukštus reitingus vien dėl “Black SEO”, o tai reiškia, jog gavus nuorodą iš tokios svetainės rizikuojate, kad jeigu Google nubaus tą svetainę, nubaus ir jus...

Taigi, mes teikiame visas šias įvardintas SEO paslaugas (SEO optimizavimą), konsultuojame SEO klausimais, atliekame SEO auditą, pateikiame išvadas ir siūlymus. Esant poreikiui, sudėliojame SEO strategijos planus, kurių dėka pasieksite ne tik pirmuosius Google ar kitų paieškos sistemų puslapius, bet būsite TOP pozicijose, sulauksite kelis kartus daugiau užklausų ir didinsite pardavimus bei įvaizdį. Turime keliolikos metų patirtį darbe su įvairių kategorijų klientais teikiant SEO paslaugas (SEO optimizavimo sprendimus), tad esame tikri, kad galime pasiūlyti sprendimus tinkančius Jums. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums pasiekti aukštumas.