Marketingo sprendimai verslui | theSpace

The space idėja

Idėja

The space idėja

The Space arba Kosmosas – turbūt didingiausias kažkieno sukurtas palikimas. Kristus ir Kalėdų senelis – vieni seniausių prekinių ženklų pasaulyje. Biblija – viena didingiausių prekinio ženklo knygų. Kartais turi praeiti šimtmečiai ar net tūkstantmečiai, kad žmonija suprastų marketingo, komunikacijos, reklamos galią. Nors šiai minutei mes dar nesukūrėme kosmoso ar prekinių ženklų komunikacijos vertos jo, mes artėjame šių siekių link. Tobulėjame ne dienomis, o valandomis, minutėmis, sekundėmis. Esame savo srities profesionalai, darboholikai, galintys gyventi ofise, atostogaudami kurti kūrybinius procesus ir kaskart modeliuoti, kaip pasiekti geriau nei iki šiol. Komandos, kuri susibūrė po šiuo prekiniu ženklu patirtis, siekiai ir lūkesčiai didžiuliai.

Nenustebkite, jei kartais mūsų sprendimai bus neįprasti, kitokie, šokiruojantys. Nepykite, jei mes kritikuosime, diskutuosime, ginčysimės, siūlysime. Mes kuriame tam, kad Jūsų lūkesčiai būtų viršyti. Nepamirškime, kad jeigu Fordas būtų paklausęs žmonių prieš sukuriant automobilį ko jie tikisi, visi sutartinai būtų atsakę, jog nori tiesiog greitesnio arklio... Dirbkime kartu ir mes Jums padėsime sukurti daug ką didingesnio nei Kosmosas ☺ Ar bent jau arti jo.

Mūsų vertybės: atsakomybė, atsidavimas darbui, įsipareigojimų viršijimas, kūrybiškumas, komandiškumas.

Misija: populiarinti ir daryti išskirtiniais ne tik žemėje bet ir kosmoso platybėse mūsų klientų prekinius ženklus, prekes, paslaugas.

Vizija: tapti žinomiausia, patikimiausia ir labiausiai vertinama agentūra galaktikoje.